+48607775217
Kuchnie używane

O nas

Na rynku meblarskim działamy od wielu lat, a zdobyte przez nas doświadczenie pozwala na zaoferowanie Państwu produktów znakomitej jakości po niewygórowanej cenie. Sprowadzane przez nas meble używane kuchenne są w bardzo dobrym stanie, czasem wręcz jak nowe, można zatem oczekiwać,  że będą doskonale służyły jeszcze przez długie lata.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim meble wiodących marek austriackich i niemieckich: Wellmann, Haka, EWE,  DANküchen. Ta ostatnia to firma stolarska istniejąca od ponad pół wieku, jej wyroby cieszą największym zainteresowaniem austriackich klientów.

W swoich działaniach dążymy do zapewnienia Państwu możliwie najlepszych pod względem trwałości, funkcjonalności i walorów estetycznych sprzętów, nie nadwyrężając przy tym Państwa portfeli. Jednocześnie wpisujemy się w nowatorskie, proekologiczne trendy, wyrażające przekonanie, że używane rzeczy nie muszą lądować na śmietniku. Każda kuchnia używana, podobnie jak inne używane meble, ma swoją historię, co więcej, można ją z powodzeniem wykorzystać jeszcze raz.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...