+48607775217
Kuchnie używane

Meble kuchenne używane

Proponujemy Państwu sprowadzane głównie z Austrii, dobrej jakości i niedrogie, używane meble. Jesteśmy przekonani, że zadowolą one nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas meble kuchenne używane reprezentują różne style i rozwiązania konstrukcyjne, różne materiały oraz kolory frontów. Są funkcjonalne i trwałe, charakteryzują się dużą odpornością na zarysowania, ciekawym designem i  ekskluzywnym wyglądem.

Posiadamy w asortymencie zarówno sprzęty pochodzące bezpośrednio od firm stolarskich, jak i meble Ikea, które są zawsze na czasie, zawsze praktyczne i zawsze w dobrej cenie. Starannie wyselekcjonowane używane meble kuchenne mają zazwyczaj okucia „Blum”, czyli zawiasy najwyższej jakości, które sprawiają, że użytkowanie kuchni będzie nie tylko komfortowe, ale stanie się przyjemnością. 

Modne i funkcjonalne, trwałe i komfortowe w użytkowaniu, bezpiecznie i fachowo transportowane i magazynowane, jednocześnie dobrej jakości i po niewysokich cenach,  nasze używane meble są do Państwa dyspozycji.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...